آموزش زبان روسی
نظرسنجی

 در کدام رشته بیشتر مایل به تحصیل هستید؟

فنی و مهندسی
علوم انسانی
علوم پزشکی
نظرات : 181
مشاهده نتیجه
نرخ ارز
پیوند ها
سایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
سفارت بلاروس در جمهوری اسلامی ایران
سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلاروس
سفارت روسیه در جمهوری اسلامی ایران
رایزنی علمی جمهوری اسلامی ایران در مسکو
رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مسکو
سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو
وزارت علوم تحقیقات و فناوری
آموزش زبان روسی
آب و هوا
آخرین اخبار
آمار سایت
 
1 visitors online
بازدید امروز : 196
بازدید دیروز : 343
بازدید کل : 1058677
افراد آنلاین : 1
مراحلی را که دانشجویان پس از دریافت دعوتنامه می بایست بگذرانند

مراحلی را که دانشجویان پس از دریافت دعوتنامه می بایست بگذرانند به شرح زیر می باشد :

1-         پس از دریافت دعوتنامه از مؤسسه می بایست جهت اخذ ویزای روسیه و یا بلاروس در سفارتخانه های مربوطه حضور بهمرسانیده و مدارک خود را جهت صدور ویزا به کنسولی سفارت مذکور تحویل داده و پس از 4 تا 5 روز کاری مجدداً جهت دریافت پاسپورت ویزا شده به سفارت مراجعه نمایند .

2-         پس از اخذ ویزای کشور مورد نظر جهت تهیۀ بلیط هواپیما اقدام نمائید، دقت کنید که تاریخ بلیط هواپیما می بایست الزاماً با هماهنگی مؤسسه انجام پذیرد تا بدین طریق موسسه بتواند هماهنگی های لازم را با نمایندۀ مؤسسه در کشور مقصد، به منظور ملاقات دانشجو در فرودگاه به عمل آورد .

3-         مستدعی است، به هنگام ورود به سالن فرودگاه کشور مقصد، در مقابل درب ورودی منتظر بمانید تا نماینده جهت یافتن شما دچار اتلاف وقت و نگرانی نگردد. نماینده مؤسسه در مقابل درب ورودی سالن فرودگاه ( یعنی دربی که مابین گمرک فرودگاه و سالن مسافرین قراردارد) با در دست داشتن نام خانوادگی شما بر روی یک کاغذ منتظر شما می باشد و معمولاً زودتر از شما در محل ملاقات حاضر می گردد . اگر به هر دلیلی نماینده مؤسسه دچار تاخیر گردید، لطفاً در جای خود ایستاده و منتظر بمانید تا نماینده شما را ببیند. نماینده مؤسسه پس از ملاقات در فرودگاه کشور مقصد (روسیه و بلاروس) شما را از طریق منوریل (قطار سریع السیر شهری ) و یا از طرق دیگر به دانشگاه مربوطه مشایعت نموده و مراحل اولیه استقرار شما در اتاق موقت خوابگاه را انجام خواهد داد.

تذکر1: قبل از سفر حتماً از مسئولین مؤسسه بخواهید شماره تماس نماینده مؤسسه در کشور مقصد را دراختیار شما قرار دهند.

 

 

تذکر2: مستدعی است که با سر و وضعی مناسب و درخور شان یک دانشجو در دانشگاه ظاهر شوید تا ذهنیت مناسبی در مسئولین دانشگاه به وجود آورید و فراموش نکنید معیار سنجش مسئولین مذکور در نگاه اول همانا وضعیت ظاهری شما است .

پس از استقرار در خوابگاه دانشگاه،مراحل بعدی را نماینده مؤسسه برای شما تشریح نموده و نحوه پرداخت شهریه یک سال اول دانشگاه را که توسط خود شما در بانک دانشگاه انجام می گیرد، توضیح خواهد داد. فاصله زمانی بین استقرار در اتاق خوابگاه موقت تا انتقال به اتاق خوابگاه دائمی معمولاً یک پریود ده روزه می باشد که در طول آن کلیه آزمایش های پزشکی مربوط به سلامت جسمانی را پشت سر گذارده و پس از آن اجازه اقامت در خوابگاه دائمی را خواهید یافت .

تذکر3 : پس از اینکه با راهنمایی نماینده مؤسسه، مبلغ یکساله شهریه دانشگاه را پرداخت نمودید، فیش مربوطه را از بانک اخذ نموده و به مسئول مربوطه دانشگاه تحویل دهید و پس از آن یک نسخه از قرارداد تحصیلی خود با دانشگاه را، دریافت خواهید داشت .

تذکر مهم : پس از دریافت یک نسخه از قرارداد مذکور، در فاصله زمانی حداکثر یکماه، با همراه داشتن نسخه مربوطه به همراه دیگر مدارک شخصی از قبیل عکس و پاسپورت به سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور مقصد مراجعه نموده و نسبت به گشایش پرونده دانشجویی در بخش دانشجویی سفارت مذکور اقدام فرمایید تا بدین طریق پس از اتمام دوره تحصیلات مرحله تایید مدارک در سفارت را به راحتی پشت سر گذارید .

 

      با آرزوی موفقیت در کلیه شئون تحصیلی

                   "مؤسسه روسانا"

 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد مؤسسه روسانا محفوظ می باشد.
طراحی سایت